TAŞINABİLİR TEST EKİPMANLARI - CHECKSOURCE 2.3

Ürün Bilgisi

CheckSource 2.3 6A’e kadar akımlar için 3 fazlı bir akım kaynağıdır.Test akımları, gerilim girişlerine uygulanan ge- rilimlere değişen kullanıcı tanımlı faz ve aynı frekans ile oluşacaktır. Alternatif olarak test akımları ayrıca kullanıcı tanımlı frekanslar ile de oluşturulabilir.

Avantajları
Tek fazlı ana beslemeli 3 fazlı taşınabilir hassasiyet tipte kaynaktır.
Faz akımları tek tek oluşturulabilir.
Akımlar, faz açıları(simetrik,asimetrik) ve frekansları tanımlamak ve belirlemek için kullanımı kolay grafiksel LCD ekran RS232 arayüzü ile kaynağın uzaktan kontrolü sağlanır.
Akımlar dijital ve analog kontrol aracılığıyla yüksek doğruluk ve stabilize oluşturulur.

Temel Teknik Veriler
Stabilize olmayan ana beslemeye tek fazlı bir ana bağlantıya bağlı olarak akımın 3 fazlı oluşumu.
(88 min … 264 max VAC, 45 … 65 Hz)
 Akım: 3x1mA…3x6A  Faz Açısı: -180 C … +180 C
 Frekans: 40 Hz … 70 Hz
 Çıkış Gücü: 3 x 8 VA
CheckSource 2.3 dirençli sert bir plastik gövde içine entegre edilmiştir. Toplam ağırlığı 5 kg’nun altındadır.

Opsiyonları

CALSOFT yazılımı

Ürün Kataloğu İçİn Tıklayın!

DİĞER ÜRÜNLER
Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.05 % doğruluk sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre tek fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.1 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım kaynağı birimi ve 0.1 sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur. PTS 2.3 C lokal temel koşullarının analizinin yanı sıra sayaç donanımlarının izlenmesine olanak sağlar.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 16 A’e kadar entegre üç fazlı akım kaynağı ve 0.2 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 120 A’e kadar entegre tek fazlı akım kaynağı ve 0.05 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ