TAŞINABİLİR TEST EKİPMANLARI - CHECKSYSTEM 2.3

Ürün Bilgisi

Taşınabilir test sistemi, 16 A’e kadar entegre üç fazlı akım kaynağı ve 0.2 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur. Checksystem 2.3 lokal temel koşullarının analizinin yanı sıra sayaç donanımlarının izlenmesine olanak sağlar.

Avantajları
Yerleşik ve kompakt akım kaynağı kullanılarak hassas yük koşulları altında sayaçların kolay bir şekilde doğruluğunun onaylanması ,
Harici bir PC’ye gerek duyulmadan daha önce belirlenmiş yükleme noktalarını kullanarak faaliyete geçmesi sağlanır ,
Ölçüm sonuçlarının ve müşteri verilerinin depolanması için harici hafıza,
Sistem referans standart sayaç veya entegre güç kaynağı ile birlikte kullanılabilir..

Fonksiyonları
Sayaçların doğrulanması için gelen besleme gerilimi kullanılarak tek fazlı akım yük durumlarının bağımsız üretimi,
Gerilim ölçümü ,
Doğrudan veya clamp-on CT ile akım ölçümü Aktif, reaktif ve görünür güç ölçümü
Faz açısı, güç faktörü ve frekans ölçümü

Ürün Kataloğu İçİn Tıklayın!

DİĞER ÜRÜNLER
Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.05 % doğruluk sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre tek fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.1 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım kaynağı birimi ve 0.1 sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur. PTS 2.3 C lokal temel koşullarının analizinin yanı sıra sayaç donanımlarının izlenmesine olanak sağlar.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 16 A’e kadar entegre üç fazlı akım kaynağı ve 0.2 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 120 A’e kadar entegre tek fazlı akım kaynağı ve 0.05 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ