Firma Profili

MTE ENERGY SYSTEM

Trafo Uzaktan İzleme Sistemi Kurulumu ve Projelendirme alanında yurtiçi ve yurtdışı enerji kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bİlgİ!

MTE DISTRIBUTION

Başta Türkiye olmak üzere dağıtımını yaptığı geniş ürün yelpazesine sahiptir.


Daha Fazla Bİlgİ!

MTE SERVICES

Her tür Trafo İzleme Sistemleri için; Uzaktan Erişim, Supervizörlük, Test, Devreye Alma, Bakım , Onarım, Ürün ve Yedek Parça, hizmeti vermektedir..

Daha Fazla Bİlgİ!

MTE Energy Systems Services

MTE Energy Systems Services A.Ş. uzun ARGE çalışmalarının sonunda Haziran 2012 tarihinde Türkiye Enerji sektöründeki yerini almıştır.

Ankara’da çalışmalarını sürdüren firmamız;
Enerji sektöründe yeni veya kurulu güç Transformatörlerinde kullanılan Transformer Monitoring Systems/Trafo Uzaktan İzleme Sistemleri alanında yurtiçi-yurtdışı enerji kurum ve kuruluşlarında hizmet sunmaktadır. .

Teknoloji
100%
Hizmet
100%
Güven
100%
Servis
100%

" Enerjide Kullanılan Kontrol Sistemleri "

VİZYON

Kalite ve teknolojiyi daima önde tutarak enerji alanında;

Türkiye’de ve Dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada daha fazlasını vaat eden evrenesel, saygın ve katma değeri yüksek lider bir şirket olmaktır.


Enerji alanında dünyadaki teknolojiyi daima takip ederek;çalışanlarımızı ve kendimizi ulusal ve uluslararası eğitimlerle geliştirmek ve yenilemektir. .

MİSYON

Ürettiğimiz ürünlerde, kaliteyi ön planda tuturak; hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve iş ahlakı ile firmaların ilk tercihi olmak, dünya standartlarındaki değerlerin üzerine çıkmak, yüksek katma değer yaratan bir şirket olmak, alanında daima en iyisi olmak, her zaman ileri teknolojiyi kullanmaktır.

Bunları yaparken: çalıştığımız firmalara saygı duymak, memnuniyetlerini herşeyden üstün tutarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamak; çalışanlarımızın moral değerleri ile bilgi, beceri, donanımlarımızı geliştirmek;insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

ENERGY SYSTEM

MTE ENERGY SYSTEM sahip olduğu uzman kadrosu, tecrübesi ve kalitesi ile Trafo Uzaktan İzleme Sistemi Kurulumu ve Projelendirme alanında yurtiçi ve yurtdışı enerji kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.
Bu bağlamda yılda:
100 adetin üzerinde kendi üretim tesisinde Transformer Control Unit-TCU üretimi
450 adetin üzerinde kendi üretim tesisinde
Sıcaklık Sensörü-PT100 üretimi
yapılmaktadır.

DISTRIBUTION

MTE DISTRIBUTION başta Türkiye olmak üzere dağıtımını yaptığı geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Gaz İzleme Sistemi
Bushing İzleme Sistemi
Taşınabilir ve Yerinde Test Ekipmanları
Kademe

SERVICES

MTE SERVICES, her tür Trafo İzleme Sistemleri için;
Uzaktan Erişim
Supervizörlük
Test
Devreye Alma
Bakım ve Onarım
Ürün ve Yedek Parça

hizmeti vermektedir.