ONLINE KISMI DEŞARJ

Ürün Bilgisi

TDM – 3M Partial Discharge Monitör izolasyon durumunu incelemek ve kısmi boşalma (partial discharge) seviyesini ölçmek için Bushing İzleme gibi aynı sensörlerden yararlanan altı kanallı bir cihazdır.

DTM – 3F, iki frekans aralığında boşalmayı ölçer.

· Yüksek frekans (100 MHz’ye kadar)

· Ultra yüksek frekans (300 MHz – 1,5 GHz)

Kanalların her birinin iki frekans aralığındaki boşaltma impulslar dışındaki sesi filtrelemek ve diğer kanallardan alınan düşük büyüklükteki sinyalleri eş zamanlı elimine etmek için karşılaştırılır ve analiz edilir.

Otomatik yerleştirilmiş ekspert sistem boşaltımın yerini ve gücünü belirlemek için verileri yorumlanmasını ve analizini sağlar.

TDM – 3F, TCU Transfırner Control Unit Monitoring Systems ve Bushing İzleme Sistemine sorunsuz bir şekilde entegre olur. Kullanıcıların ağı veya kullanılan TraMoS yazılımı entegrasyonu için aynı elverişli haberleşme modları ve protokolleri kullanılır.

Ürün Kataloğu İçİn Tıklayın!

DİĞER ÜRÜNLER

Transformatörler elektrik üretim, iletim sisteminin en önemli ekipmanlarıdır.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.05 % doğruluk sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Hydrocal trafo izleme fonksiyonları ile kalıcı olarak monte edilmiş yağ içindeki çoklu gaz analiz sistemidir.

DETAYLI BİLGİ

Trafonun enerjisinin kesilmesine yada offline teste gerek olmadan kapasite, power faktör, enerji kayıplarını ölçmektedir.

DETAYLI BİLGİ

Magnetic Sıcaklık Sensörü .

DETAYLI BİLGİ

Elektrik sayaçlarını ve karmaşık çok fonksiyonlu sayaçları otomatik test eder.

DETAYLI BİLGİ

TVU 7.2'yi destekleyen tarama kafası, fotometrik tarama kafası SH 11 ile birlikte yerinde ölçme testi için tasarlanmıştır.

DETAYLI BİLGİ