TAŞINABİLİR TEST EKİPMANLARI - PRS 600.3

Ürün Bilgisi

PTS 400.3, sınıf 0.02 PLUS Modüler üç fazlı Taşınabilir Test Sistemi

Avantajları
TPTS 400.3 PLUS Üç fazlı, tam otomatik Sınıf 0,02 referans standardı ile test sistemi Ve entegre üç fazlı akım ve İki farklı voltaj kaynağı mevcuttur.

İki modül kombinasyonlarına izin verir Birçok uygulama Uzun yıllardır, elektrik hizmetleri şirketleri Ölçümlerin yapılmasının önemini kavradı Ve yerinde, ölçme tesisatında testler yapar.

MTE, sürekli yeni tedarik eder ve geliştirir.

 Ve azaltan ve basitleştiren geliştirilmiş ürünler Yerinde çabalar.

PTS 400.3 test sistemi Gelişmiş işlevsellik ve yüksek ölçüm özellikli PLUS Doğruluk sadece

Ölçüm cihazlarının hassasiyeti Koşullar ile ilgili bilgiler Ilgili şebeke noktaları. PTS 400.3 PLUS sistemi, referans 0.02 sınıfı standart PRS 600.3 ve

Mevcut olan güç kaynağı modülü PPS 400.3 12A veya 120A'ya kadar olan iki versiyonda.

Ürün Kataloğu İçİn Tıklayın!

DİĞER ÜRÜNLER
Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.05 % doğruluk sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre tek fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.1 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım kaynağı birimi ve 0.1 sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur. PTS 2.3 C lokal temel koşullarının analizinin yanı sıra sayaç donanımlarının izlenmesine olanak sağlar.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 16 A’e kadar entegre üç fazlı akım kaynağı ve 0.2 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 120 A’e kadar entegre tek fazlı akım kaynağı ve 0.05 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ