TAŞINABİLİR TEST EKİPMANLARI - PTS 2.3 C

Ürün Bilgisi

Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım kaynağı birimi ve 0.1 sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur. PTS 2.3 C lokal temel koşullarının analizinin yanı sıra sayaç donanımlarının izlenmesine olanak sağlar. .

Avantajları
Yerleşik ve kompakt akım ve gerilim kaynağı kullanılarak hassas yük koşulları altında sayaçların kolay bir şekilde doğruluğunun onaylanması,
Harici bir PC’ye gerek duyulmadan daha önce belirlenmiş yerleşik ve kompakt akım kaynağı kullanılarak hassas yük koşulları altında sayaçların kolay bir şekilde doğruluğunun onaylanması,
Harici bir PC’ye gerek duyulmadan daha önce belirlenmiş yükleme noktalarını kullanarak faaliyete geçmesi sağlanır.
Ölçüm sonuçlarının ve müşteri verileri için Değiştirilebilir Kompakt Flash.

Fonksiyonları
Sayaçların doğrulanması için gelen besleme gerilimi kullanılarak tek fazlı akım yük durumlarının bağımsız üretimi ,
Entegre hata belirleyici(error calculator) ve puls çıkışı ile aktif, reaktif ve görünür enerji ölçümü,
Akım trafolarının oran testi

Ürün Kataloğu İçİn Tıklayın!

DİĞER ÜRÜNLER
Tek fazlı elektronik sayaçların yerinde test edilmesi için kullanılan, 0.2 % doğruluk hassasiyetli tek fazlı taşınabilir bir elektronik sayaçtır.

DETAYLI BİLGİ

Modern sayaç donanımlarının tüm öğelerinin kapsamlı bir şekilde inceleyen evrensel bir test sistemidir.

DETAYLI BİLGİ

CheckSource 2.3 6A’e kadar akımlar için 3 fazlı bir akım kaynağıdır.Test akımları, gerilim girişlerine uygulanan ge- rilimlere değişen kullanıcı tanımlı faz ve aynı frekans ile oluşacaktır.

DETAYLI BİLGİ

PPS 400.3 güçlü ve taşınabilir 3 fazlı akım ve gerilim kaynağıdır. Bütün test değerleri yüksek kararlılık ve kesinlik ile sentetik bir şekilde oluşur.

DETAYLI BİLGİ

PPS 3.3 C güçlü ve taşınabilir 3 fazlı akım ve gerilim kaynağıdır. Bütün test değerleri yüksek kararlılık ve kesinlik ile sentetik bir şekilde oluşur.

DETAYLI BİLGİ