TAŞINABİLİR TEST EKİPMANLARI - PTS 3.3 C

Ürün Bilgisi

Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.05 % doğruluk sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur. PTS 3.3 C lokal temel koşullarının analizinin yanı sıra sayaç donanımlarının izlenmesine olanak sağlar.

Avantajları
Yerleşik ve kompakt akım ve gerilim kaynağı kullanılarak hassas yük koşulları altında sayaçların kolay bir şekilde doğruluğunun onaylanması,
Harici bir PC’ye gerek duyulmadan daha önce belirlenmiş yerleşik ve kompakt akım kaynağı kullanılarak hassas yük koşulları altında sayaçların kolay bir şekilde doğruluğunun onaylanması,
Harici bir PC’ye gerek duyulmadan daha önce belirlenmiş yükleme noktalarını kullanarak faaliyete geçmesi sağlanır.
Ölçüm sonuçlarının ve müşteri verileri için Değiştirilebilir Kompakt Flash.

Fonksiyonları
Sayaçların doğrulanması için tek ve üç fazlı yük durumlarının bağımsız üretimi,
Entegre hata belirleyici(error calculator) ve puls çıkışı ile aktif, reaktif ve görünür enerji ölçümü,
Akım trafolarının ve potansiyel trafoların yük ölçümü

Ürün Kataloğu İçİn Tıklayın!

DİĞER ÜRÜNLER
Tek ve üç fazlı elektronik sayaçların yerinde test edilmesi için kullanılan, 0.2 % doğruluk hassasiyetli üç fazlı taşınabilir bir elektronik sayaçtır.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre tek fazlı akım ve gerilim kaynağı ve 0.1 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, entegre üç fazlı akım kaynağı birimi ve 0.1 sınıflı üç fazlı elektronik referans standardından oluşur. PTS 2.3 C lokal temel koşullarının analizinin yanı sıra sayaç donanımlarının izlenmesine olanak sağlar.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 16 A’e kadar entegre üç fazlı akım kaynağı ve 0.2 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ

Taşınabilir test sistemi, 120 A’e kadar entegre tek fazlı akım kaynağı ve 0.05 sınıflı tek fazlı elektronik referans standardından oluşur.

DETAYLI BİLGİ